آغاز به کار مرکز آموزش علمی کاربردی نیروی انتظامی استان البرز

۱۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۶ کد : ۴۶۶۲۷ اخبار شیرپوینت اسلایدر
تعداد بازدید:۱۰۸۷

فرمانده نیروی انتظامی استان البرز در مراسم افتتاح مرکز آموزش علمی کاربردی نیروی انتظامی استان از تکمیل و تجهیز ساختمان مستقل این مرکز تا سال آینده خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی استان البرز، سردار محمدیان فرمانده نیروی انتظامی استان البرز در آئین افتتاح مرکز آموزش علمی کاربردی نیروی انتظامی استان البرز ضمن تسلیت اربعین حسینی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای حرم و حریم امنیت، شهدای نیروی انتظامی، با تبریک هفته نیروی انتظامی سخنان خویش را آغاز کرد. 
فرمانده نیروی انتظامی استان البرز با اشاره به پتانسیل و ظرفیت‌های بالای استان البرز در جذب و آموزش نیروهای مختلف از سایر مجموعه‌های نیروهای مسلح ابراز داشت: قطعا برآورد ما برای جذب دانشجو در ترم‌های بعد بسیار بیشتر خواهد بود و امیدواریم با تعامل با یکدیگر به اهداف مورد نظر در ارتقای دانش و مهارت خانواده بزرگ نیروهای مسلح دست یابیم. 
سردار محمدیان در پایان اعلام کرد با توکل و عنایت خداوند متعال تا سال آینده ساختمان مستقل و مجهزی برای آموزش مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی در نظر گرفته خواهد شد. 
در این مراسم دکتر بختیاری  رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی نیروی انتظامی، دکتر یعقوبی معاون نظارت و ارزیابی مؤسسه آموزش علمی کاربردی ناجا، سردار محمدیان فرمانده نیروی انتظامی استان البرز، دکتر دانش کار آراسته و هیأت همراه و شورای فرماندهی نیروی انتظامی استان البرز حضور داشتند. 
این مرکز در دو رشته پیشگیری نیروی انتظامی و حقوق ضابطین قضایی از 20 مهر 98 سال تحصیلی خود را رسما آغاز خواهد کرد.

 


( ۱ )

نظر شما :