Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > بازدید دکتر بروجردی علوی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی _کاربردی

 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید دکتر بروجردی علوی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی _کاربردی

بازدید دکتر بروجردی علوی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی _کاربردی

دکتر بروجردی علوی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی _کاربردی که با حضور خود در نمایشگاه هفته پژوهش مایه دلگرمی جوانان و پژوهشگران دانشگاه جامع علمی _ کاربردی استان البرز شد، ایشان اظهار داشت: خیلی خوشحالم که امروز خداوند توفیق داد تا در نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش و فناوری استان البرز شرکت کنم. آنچه دیدم قابل تحسین و ستایش بود.

وی با تأکید بر جایگاه ویژه البرز در علم و ‌تکنولوژی اظهار داشت: از استانی مثل البرز که مهد علم و فناوری است، قطعا انتظاری به جز این نمی رفت.

بروجردی با تقدیر از زحمات دانشجویان، اساتید و ‌مسئولان برگزاری هرچه باشکوه‌تر این نمایشگاه گفت: در غرفه های دانشگاه جامع علمی _ کاربردی استان البرز شاهد تلاش و زحمت دانشجویان بسیار کوشا و پرتلاش و آینده آفرین بودیم که قطعا تحقق اقتصاد مقاومتی با تلاش آنها ممکن خواهد شد.

وی با ابراز امیدواری در مورد آینده جوانان و‌ بویژه دانشجویان این دانشگاه این نوید را داد که در ستاد مرکزی برای بازاریابی این محصولات فکری اساسی صورت گیرد تا هر چه سریع تر محصولات و ایده های خلاقانه این دانشجویان به مرحله تجاری سازی رسیده و‌ زمینه لازم ‌برای ورود آنها به بازار کار مهیا شود.


١٠:٥٢ - يکشنبه ١٢ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٢٨٦١١    /    تعداد نمایش : ٢٦