جشنواره ورزش همگانی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز برگزار شد

جشنواره ورزش همگانی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز برگزار شد

۲۱ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۹ کد : ۳۸۳۳۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۵۳۴
جشنواره ورزش همگانی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی واحد استان البرز، جشنواره ورزش همگانی دانشجویان استان با مشارکت هیات ورزش دانشگاهی استان البرز و همکاری دانشکده محیط زیست برگزار شد.

مهندس صفری اعلام کرد در جریان ثبت نام، برخی از رشته ها به جهت نرسیدن به حد نصاب برگزار نشد. سرپرست اداره فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خاطر نشان کرد از همه مقام آوران در این مسابقات در برنامه روز چهارشنبه 16 اسفندماه در باشگاه میلاد شهرداری کرج تقدیر بعمل خواهد آمد.

فهرست مقام آوران به شرح ذیل اعلام شد:

نام و نام خانوادگی

مقام

رشته

مرکز آموزش علمی کاربردی

جعفر ملکی

اول

ماده 100 متر رشته دو و میدانی

منابع طبیعی دکتر جوانشیر

بهلول بیرامی

دوم

ماده 100 متر رشته دو و میدانی

زرماکارون

محمد صفری

سوم

ماده 100 متر رشته دو و میدانی

زرماکارون

جعفر ملکی

اول

ماده 200 متر رشته دو و میدانی

منابع طبیعی دکتر جوانشیر

سهیل سلمانی پور

دوم

ماده 200 متر رشته دو و میدانی

شهرداری شهر جدید هشتگرد

محمد شریفی

سوم

ماده 200 متر رشته دو و میدانی

شهرداری شهر جدید هشتگرد

احمد رضا سیرائی

اول

ماده 400 متر رشته دو و میدانی

جهاد کشاورزی کرج

کامبیز آبیار

دوم

ماده 400 متر رشته دو و میدانی

قند کرج

سید علی حسینی تربیت

سوم

ماده 400 متر رشته دو و میدانی

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز

اسماعیل قادری

اول

ماده 800 متر رشته دو و میدانی

شهرداری کرج

کامبیز آبیار

دوم

ماده 800 متر رشته دو و میدانی

قند کرج

بهلول بیرامی

سوم

ماده 800 متر رشته دو و میدانی

زرماکارون

آرش گنجی

اول

طناب کشی

صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان

ابوالفضل گنجی

اول

طناب کشی

صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان

آرمان یزدانی

اول

طناب کشی

صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان

شاهین تقی پور

اول

طناب کشی

صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان

مسعود وطنخواه

اول

طناب کشی

صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان

آرمان یزدانی

اول

آمادگی جسمانی

صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان

شاهین تقی پور

دوم

آمادگی جسمانی

صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان

سعید عبدالملکی

سوم

آمادگی جسمانی

زرماکارون

محسن رضائی

اول

دارت

زرماکارون

احمد مختاری

دوم

دارت

بنیاد شهید و امور ایثارگران

علی آقائی

سوم

دارت

جهاد دانشگاهی کرج

محسن رضائی

اول

تنیس روی میز

زرماکارون

سجاد محمودی

دوم

تنیس روی میز

بنیاد شهید و امور ایثارگران

اردوان عمرانی

سوم

تنیس روی میز

صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان

احمد مختاری

سوم

تنیس روی میز

بنیاد شهید و امور ایثارگران

زهرا خوشبخت

اول

طناب کشی

صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان

سمانه کلانتریان

اول

طناب کشی

قند کرج

لیلا صالحی

اول

طناب کشی

زرماکارون

سودا آریایی راد

اول

طناب کشی

صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان

نرگس محمدی

اول

طناب کشی

دانشکده محیط زیست

زهرا خوشبخت

اول

دارت

صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان

غزل حنفی

دوم

دارت

صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان

لیلا صالحی

سوم

دارت

زرماکارون

سمانه کلانتریان

اول

آمادگی جسمانی

قند کرج

زهرا خوشبخت

دوم

آمادگی جسمانی

صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان

نازنین اله کرمی

سوم

آمادگی جسمانی

زرماکارون

 

نظر شما :